poniedziałek, 5 stycznia 2009

Trzeci fret wita :)

Witam !
Nazywam się Antoś,jestem młodym cynamonkiem i mam 9 miesięcy a zaczynając od początku to tak :

Antek trafił do mnie wczoraj wieczorem gdy po umówionym spotkaniu odebrałam go od dziewczyny która z racji braku czasu i zmiany warunków była zmuszona oddać małego (niestety z ciężkim sercem ... )
Po rozstaniu Antoś wyglądał na bardzo zdezorientowanego i smutnego mimo iż w domu starałam się jak najlepiej by było mu dobrze.Dałam mu jego kocyk który pachniał domkiem,miseczkę z mięskiem i jakieś smakołyki co widać chodź trochę uzupełniło jego smutek.(a tak wyglądałem jak byłem mały)

Antek to śliczny,zadbany , cynamonek który już wczoraj pokazał jak mocno potrafi ugryźć.Po tym jak chłopak zwiedził całe mieszkanie nastał czas na spotkanie z nowymi kolegami:Kacperem i Śnieżkiem którzy ku mojemu zaskoczeniu przebiegło jak najbardziej ok.Oczywiście nie obyło się bez zazdrości ... ale szybko minęło :))


Widać było że moi zazdrośnicy bez problemu zaakceptowali Antka aż miło było patrzeć jak się razem bawią.
Antoś jest sprytną,zwinną i zwariowaną fretką która nie usiedzi nawet chwili na rękach gdyż zaczyna się wiercić i koniecznie chce iść i psocić.
W końcu nastał czas na sen , Antek położył się na jednym z hamaków tuż obok swojego kocyka zaś Kacper co mnie bardzo mocno zaskoczyło wszedł i położył się obok Antosia kładąc łepek na jego ramieniu tak jakby chciał go pocieszyć. :))

Dzisiejszy dzień zaczął się od przesuwania kuwety którą Antoni próbował przesunąć i kombinował jakby się tu jej pozbyć .. a nuż się da :))


A teraz się pokażemy :)
Czyli jak wyglądamy po pierwszym dniu w nowym domku!

(a tak wyglądam z nowymi kolegami.... )


3 komentarze:

 1. Ojeeejciuuu... cudny n.n
  uwielbiam cynamonki i kieedyś, kiedyś sprawie takiego kolegę szczerbatemu ;)

  Powodzenia i dużo pociechy z Antka

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziabągi witają nowego koleżkę!

  OdpowiedzUsuń